KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9996053
nr 999 6053
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, Eric Elfwén (1921-2008), Stilleben, 79 x 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:52:24
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén
Eric Elfwén
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Eric Elfwén
nr 999 6053
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
måndag 7 december 2015 |
Eric Elfwén